Agencja interaktywna – hackujemy widoczność strony!

agencja it

Tworzenie bezpiecznych witryn internetowych

W naszych czasach firmowy serwis www to coś więcej niż tylko efektowna wizytówka marki w sieci. To niezwykle istotne narzędzie marketingowe, komunikacyjne i sprzedażowe. Właśnie dlatego projektowanie strony internetowej, podobnie jak jej realizację, warto zlecić specjalistom, którzy zaproponują najlepsze rozwiązania dla Twojego biznesu.

tworzenie witryn internetowych

Projektowanie www – współpracuj z najlepszymi!

Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie, wiedzę oraz dostępne narzędzia, zaprojektujemy oraz obejmiemy pełną opieką serwisową Twoją nową stronę internetową. Czytelna, estetyczna i funkcjonalna witryna stanie się znakiem rozpoznawczym firmy, a dzięki odpowiedniemu dopasowaniu do urządzeń mobilnych oraz wdrożeniu działań SEO, serwis szybko zdobędzie nowych użytkowników.

agencja interaktywna it

Co możemy Ci zaoferować?

Już od wielu lat naszą pasją jest projektowanie bezpiecznych, nowoczesnych stron www, sklepów internetowych, aplikacji webowych, blogów oraz portali. Skontaktuj się z nami i sprawdź, jaką stronę jesteśmy w stanie wykonać dla Ciebie!

Budowa serwisów opartych o CMS

W ramach oferowanych usług wykonujemy projektowanie www oparte o jeden z popularnych systemów zarządzania treścią, takich jak WordPress, Joomla! czy Drupal. Czytelny i łatwy w obsłudze panel administracyjny pozwala bezpiecznie i kompleksowo zarządzać serwisem nawet bez zaawansowanej znajomości HTML.

Dedykowane strony www

Najbardziej wymagającym użytkownikom, potrzebującym serwisu „skrojonego na miarę”, proponujemy stronę www stworzoną od podstaw wraz z jej pełną obsługą serwisową. Wybierając tę opcję, możesz korzystać z zaprojektowanych specjalnie dla Ciebie rozwiązań w zakresie funkcjonalności i ochrony danych.

Tworzenie sklepów internetowych

Branża e-commerce to dziś bezsprzecznie jedna z najważniejszych dziedzin biznesu. Projektujemy e-sklepy w oparciu o gotowe oprogramowanie (PrestaShop, Magento, WooCommerce), rozwiązania SaaS, a także realizujemy projekty na indywidualne zamówienie.

Dlaczego warto nam zaufać?

Maksymalnie wsłuchujemy się w oczekiwania naszych klientów, kompleksowo odpowiadając na ich potrzeby. Strony internetowe, których projektowanie i budowę oferujemy, są:

nowoczesne, funkcjonalne i przyjazne użytkownikom, 

zoptymalizowane do przeglądania na komputerach, smartfonach i tabletach, 

odpowiednio zabezpieczone na wypadek ataków lub wycieku danych,

gotowe do rozpoczęcia pozycjonowania lub wdrożenia kampanii Google Ads,

zintegrowane z Google Analytics w celu pełnego monitorowania ruchu w serwisie. 

Co jeszcze zyskujesz, zlecając nam projektowanie www?

Wybierając naszą ofertę, możesz skorzystać z kompleksowej, dopasowanej do Twoich potrzeb oferty. Proponujemy zarówno usługi samego projektowania strony internetowej, jak i zarządzania nią po wdrożeniu gotowego projektu. Dla twojego komfortu doświadczeni specjaliści zajmą się aktualizacją serwisu, jego utrzymaniem oraz zapewnieniem bezpieczeństwa danych użytkowników.

Strona www + pozycjonowanie!

Możesz także wybrać pełen pakiet usług, zlecając projektowanie www połączone z pozycjonowaniem witryny w wyszukiwarce Google. Dzięki temu Twoja nowa, funkcjonalna, odpowiednio zabezpieczona strona internetowa stanie się również doskonale widoczna w wynikach wyszukiwania, co pozwoli wygenerować większy ruch i pomoże firmie pozyskać nowych Klientów.

Źródło: https://www.grupa-tense.pl/tworzenie-stron/
https://www.grupa-tense.pl/blog/dlaczego-strona-nie-dziala-4-najczestsze-powody-awarii/

agencja it